Sagatavošanās IFBB sacensībām

Ja sapņojat par uzstāšanos uz skatuves, mēs varam palīdzēt īstenot šo mērķi. Sniegsim palīdzību Jūsu sagatavošanā dalībai vietējās, Eiropas vai pasaules mēroga fitnesa, bodibildinga un bodifitnesa sacensībās pasaules lielākajā federācijā IFBB. Ja vēlaties nostiprināt un pārbaudīt savu izturību, ar prieku piedalīsimies Jūsu sagatavošanās procesā dalībai pauerliftinga sacensībās. Neatlieciet savus sapņus, sāciet šodien un mēs kopā sasniegsim mērķi!

Pieraksties!

individuālas
trenings programmas

Mēs piedāvājam atlasīt tieši jums piemērotu treniņu programmu. Ja vēlaties zaudēt svaru un uzcelt muskuļus, tad tauku dedzināšanas programma ir tieši jums. Bet ja vēlaties pieaugt muskuļu masā un iegūt skaistu reljefu, mēs esam gatavi piedāvāt jums programmu muskuļu masas uzkrāšanai. Mēs rūpējamies par jūsu mērķiem un cenšamies palīdzēt jums tos sasniegt!"

Pieraksties!

Figūras korekcija

Korekcijas uzturā palīdz normalizēt ēšanas paradumus un ķermeņa svaru. Tas var būt izšķirošais līdzeklis ceļā uz mērķu sasniegšanu - lai uzlabotu atsevišķu ķermeņa daļu izskatu, padarītu figūru slaidāku, ķermeni spēcīgāku un vispārējo stāvokli - patīkamāku. Mēs izstrādāsim individuālu programmu, ņemot vērā Jūsu ķermeņa īpatnības un mērķus, kurus vēlaties sasniegt.

Pieraksties!